• Telefon: Adem : 0536 321 37 18

  • E-Mail: info@akarsularnakliyat.com

HİZMETLERİMİZ

 Sizlere eşya depolama alanında kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş olan firmamız, içinde bulunduğu sektörde yaklaşık 15 yıldır siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermektedir.

Eşya depolama, eşyalarınızı son derece modern depolarımızda, 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altında tutarak, başlarına gelebilecek her türlü hasara karşı sigortalıyoruz. Sizler eşyalarınızı depolarımızda güven içerisinde depolayabilirsiniz. Kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Bizler eşyalarınızı kişiye özel depolarımızda saklıyoruz. Eşyalarınızı adresinizden alarak depomuza taşıma hizmeti de yapmaktayız.

Eşya depolama hizmeti almak üzere firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınız ev veya ofisinizden güvenle alınacak, daha az yer tutması için özel paketleme teknikleri ile paketlenecek ve depolarımıza taşınacaktır. Bu işlemler sırasında müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre; yeniden ambalajlama, mümkün olan eşyaları ayırma, birleşebilecek eşyaları birleştirme, kutulama ve etiketleme işlemleri yapılır. Daha sonra eşyalarınız tartılıp ölçülerek maliyet hesaplanır ve özel paletlerle hiç bir zarar görmeden, güvenli alanlara yerleştirilir. Akarsular Nakliyat olarak, firmamızdan Eşya depolama hizmeti alan tüm müşterilerimize, eşya depolama operasyonlarının hangi aşamada olduğuna dair 7 gün 24 saat istenmesi durumunda raporlar hazırlanmaktadır.

   Arası    Kilometredir.